fbpx

Хімчистка

м'яких меблів

Чистка оббивки м'яких меблів Найбільш ефективний з існуючих способів чищення меблів - метод екстракції (вологою глибокої хімчистки). Цей процес, який можуть проводити тільки досвідчені фахівці, так як тільки фахівець розбирається в десятках видів цих поверхонь. Якщо людина без соотвествующего досвіду спробує сам впоратися з усуненням грязьових плям, він може завдати непоправної шкоди виробу. Практика нерідко показує, що людина звертається до послуг хімчистки вже після того, як виріб вже було зіпсовано, як і нерви, час, тношенія з оточуючими його власника.

Основні помилки при чищенні м'яких меблів

  1. Засоби для виведення плям (Ваніш, Амвей і т.д.) - при неправильному використанні може обезцветіть і зіпсувати тканинну поверхню.
  2. Виснажливе тертя щіткою з жорсткою щетиною безповоротно зіпсує поверхню.
  3. Вибивання м'яких меблів дерев'яними палицями та іншими схожими предметами.
  4. Застосування побутових пароочищувачів, фенів, електрощеток, прасок, дрилів з насадками і т.д. так само можуть безвовратно іпорт вашу м'які меблі.

Ці способи виведення плям можуть, так само, принести шкоду вам і вашим близьким. Щоб уникнути перерахованих вище проблем, ми настійно рекомендуємо скористатися послугами фахівців "Єнот 24" зателефонувавши за номером: (067) 887-22-33.

Ціна посадкового місця варіюється від ступеня забруднення виробу.
Диван від 1000 грн до 2500 грн
Кресло від 400 грн до 1000 грн
Стул від 100 грн до 250 грн

Компанія «Єнот 24» використовує добре себе зарекомендувало, професійне обладнання фірми Kаrcher (Німеччина) Galaxy EDIC (USA). Екстрактор (миючий пилосос) Kаrcher (Німеччина) прекрасно підходить для робіт по очищенню (хімчистки) килимів і хімчистки м'яких меблів.

хімчистка матраців Київ

Метод очищення меблів

Важко собі уявити квартиру або офіс без м'яких меблів. У багатьох людей під час проведення прибирання в квартирі виникає питання, пов'язане з її чищенням. Та ж проблема не менш актуальна і для офісів, де періодично необхідно проводити чистку оббивки м'яких меблів.

На малопомітній ділянці оббивки перевіряється стійкість тканини до миючих засобів. Після цього переходить безпосередньо до чищення меблів, яка складається з наступних етапів.

Етапи чищення м'яких меблів

Удаленія плям, засмальцьованих і стійких забруднень

Плями обробляються спеціально підібраними засобами для виведення плям, а засмальцьовані і стійкі забруднення оббивки, вручну просочуються піною миючого засобу.

Видалення плям, засмальцьованих і стійких забруднень Київ

Екстракторне глибоке очищення поверхні меблів

Миючий розчин розпорошується під тиском через распилітельную насадку і тут же всмоктується для збору забруднення і осушення оббивки.

Екстракторного глибоке очищення поверхні меблів Київ

Видалення вологи і дезинфікуючих речовин

За допомогою потужного пилососа видаляються залишки бруду, миючих засобів і надлишки вологи.

Видалення вологи і залишилися чистячих і дезинфікуючих речовин

Найбільш ефективний з існуючих способів чищення меблів - метод екстракції (вологою глибокої хімчистки).

В основу методу покладена ручна обробка всієї поверхні оббивної тканини на меблях - в тому числі і в важкодоступних місцях

Перед виконанням робіт майстер оцінює характер і інтенсивність забруднення і визначає спосіб чистки, що підходить саме цьому матеріалу.

 

Терміни та порядок дій

  1. Ви набираєте номер консультанта (067) 887-22-33.
  2. У призначений час до Вас приїжджає майстер-технолог і оцінює обсяг робіт (складність і ступінь забруднення поверхні) і вартість. Так само з ним обговорюються терміни і час на виконання робіт по чистці м'яких меблів.
  3. У зручний для Вас час приїжджає команда фахівців і виконує всі роботи з очищення Ваших меблів.
  4. Ви маєте можливість спостерігати за процесом чищення і відразу бачити якість і результат виконаних робіт, а потім ви отримаєте професійну консультацію майстра.
  5. При екстрених ситуаціях (розлилася рідина на килим, улюблена кішка або собака справила нужду на меблі або матрац і т.п.) - виїзна хімчистка єдиний спосіб швидко вирішити проблему і не пошкодити структуру тканини.

 

Види м'яких меблів, які найбільш потребують очищення

Матрац

За статистикою людина втрачає певну кількість рідини під час сну. Сучасні матраци абсорбують (утримує) цю вологу, як наслідок з часом від матраца виходить неприємний запах. Цей запах виділяють болезнотворние мікроорганізми і бактерії. Соотвественно місце на якому ми проводимо чи не половину свого життя слід чистити частіше. Без застосування безпечних спеціальних засобів і техніки це неможливо, фахівці компанії "ЕНОТ 24" швидко ікачественно виконають чистку матраца.

Диван, стілець і крісло

Залежно від оббивки і кольору дивани вимагають свою частоту професійного догляду. Так само важливий фактор грають зовнішні чинники, такі як діти, домашні тварини, частота використання оточуючими людьми і т.д. впливають на чистоту вироби. Наші фахівці мають досвід роботи практично з будь-якими типами текстильної поверхонь, відповідно зроблять роботу швидко і якісно.

Ми не рекомендуємо самостійно займатися видаленням плям (ручки, фломастера і т.д.) і заорали (сечі, поту і т.д.) з килимів килимових покриттів і інших текстильних покриттів, м'яких меблів бо це може призвести до неможливості його видалення в майбутньому
Замовлення приймаються по телефону (067) 887-22-33

Для підтримки чистоти меблів і збільшення терміну служби вироби процедуру чищення бажано проводити не менше 2-х разів на рік. Хімчистка м'яких меблів, довірена компанії «Єнот 24» - ідеальне рішення для всіх, хто бажає зберегти свій килим в первозданному вигляді!

footerr logo
(c) Єнот 2016
(067) 887-22-33
м. Київ
 
(067) 887-22-33
(044) 337-22-33