fbpx

Хімчистка ковроліну

в офісі

Як часто потрібно чистити ковролін?

Частота хімічної очистки ковроліну залежить від різних факторів.

На відміну від домашньої чищення килимового покриття, чищення ковроліну в офісі або торговому центрі вимагає більш ретельного підходу, так як в місцях великого скупчення людей, через велику прохідності, ворс часто має «протоптані» зони. Для таких приміщень використовуються спеціальні засоби, для відновлення ворсу і видалення складних плям.

Ціни на виїзну хімчистку

Ціна М2 варіюється від ступеня забруднення вироби і становить від 65 грн до 115 грн

Етапи нашої роботи

Ковролін в офісі на відміну від домашнього в першу чергу відрізняється великим механічним навантаженням і прохідністю, соотвественно забрудненням.

 • відповідно до ГОСТ виробляємо хімчистку ковроліну корпоративних клієнтів 1 раз в 2 місяці;
 • розчин миючого екологічно чистого засобу рівномірно розподіляється по поверхні підлоги за допомогою спеціальної роторної (дискової) машини;
 • далі йде глибока механізована чистка, при якій розчиняються накопичилися грязьові відкладення;
 • заключний етап - видалення розчину за допомогою спеціального апарату екстракції. Ця процедура також видаляє всі допоміжні хімічні засоби, нейтралізуючи вплив хімічних елементів;
 • в результаті ви отримуєте бездоганно чистий, оновлений ковролін, безпечний навіть для дітей.

У будинках, де є домашні тварини, маленькі діти, які палять і присутня висока інтенсивність використання покриття, слід користуватися професійним клінінгом від 2 до 4 разів на рік.

Багато в чому це визначається ступенем прохідності даного місця. Мінімальний проміжок часу між чистками в місцях з низькою прохідністю - від 12 до 18 місяців.

В то время как, ковровые покрытия в зонах с интенсивным движением, должны очищаться профессионально ежеквартально.

 

Хімчистка ковроліну в офісі

Довірити чистку килимових покриттів варто нам по ряду причин

 1. Техніка побутового призначення не так ефективна в порівнянні з професійним обладнанням.
 2. Професійна хімія для чистки килимових покриттів не тільки дозволяє максимально очистити ковролін, але і продезинфікувати його.
 3. Досвід фахівців дозволяє справлятися з різними видами забруднення.
 4. Пропоновані нами ціни на чистку ковроліну на дому або в офісі цілком доступні.

Для чого потрібно проводити регулярне чищення

Скупчення пилу на ворсі килимового покриття може несприятливо позначитися на здоров'ї людей, особливо якщо вони схильні до алергічних реакцій, захворювань органів дихання, таким як хропіння, астма. Брудний килим може стати серйозною проблемою, він накопичує токсичні гази, які забруднюють повітря в приміщенні і стають алергенами. Спеціальні миючі засоби, з якими проводиться чистка килимових покриттів нашими фахівцями, позбавлять вас від присутності негативних факторів.

Пилові кліщі викликають до 25% всіх алергій і до 50% всіх астматичних захворювань
Пилові кліщі

У багатьох будинках є зараження пиловим кліщем, проте господарі можуть навіть не підозрювати про це з огляду на те, що це мікроскопічні істоти.

Пилові кліщі викликають до 25% всіх алергій і до 50% всіх астматичних захворювань

Шкідливі мікроорганізми можуть благополучно жити не тільки в домашній обстановці, вони розселяються всюди, де для них утворюється сприятливе середовище. Тому якщо в робочих кабінетах є м'яке покриття, то хімчистку ковроліну в офісі теж рекомендується проводити регулярно.

 • В офісах Києва хімчистку ковроліну ми можемо зробити у вечірній час, коли всі співробітники вже покинуть робочі місця;
 • Своєчасна турбота і професійна чистка килимових покриттів допоможуть продовжити життя вашого килима і зберігати його чистим і свіжим круглий рік. Виробники м'яких підлог рекомендують проводити таку процедуру 2-3 рази на рік в залежності від впливають на покриття зовнішніх факторів. Наші фахівці очистять ваш ковролін від пилу і бруду, виведуть плями будь-якого походження, продезинфікують, відновлять його первісну структуру і колір;
 • Глибоко в'їдаються бруд може пошкодити волокна і скоротити термін служби вашого підлогового покриття;
 • Видалення видимого забруднення з поверхні килима за допомогою пилососа - це не єдине, про що варто потурбуватися власникам м'якої підлоги. На жаль, при неправильному догляді килимові покриття часто втрачають свою первісну привабливість і швидко зношуються. Ворс тьмяніє, лисніє, злежується, в результаті виглядає зовсім не ефектно. Плями міцно в'їдаються всередину структури матеріалу, видалити їх традиційними методами не представляється можливим.

Хімчистка килимів в цеху займає від 1 до 3 робочих днів, включаючи вивіз килима і зворотну доставку. З питань термінових замовлень необхідно проконсультуватися з фахівцем компанії. Ми завжди прагнемо йти назустріч нашим клієнтам, але технологічний процес хімчистки вкрай складно «штучно» прискорити.

footerr logo
(c) Єнот 2016
(067) 887-22-33
м. Київ
 
(067) 887-22-33
(044) 337-22-33