fbpx

Хімчистка килимів

НА ДОМУ

Чистка килимів і килимових виробів на дому

За допомогою професійного обладнання та сертифікованих екологічно безпечних миючих засобів таких як Prochem (США), Chempec (Англія), Kiehl (германію) виводяться навіть найстійкіші забруднення.

У цьому процесі бере участь екстракторного апарат, який розпилює миючий розчин під тиском і вакуумним способом витягує залишки хімічного складу і бруду, розчиненої в ньому.

Дана процедура проводиться кілька разів, після чого килими залишаються трохи вологими, висихаючи повністю через півтори - дві години за допомогою професійної осушувальної техніки.

Ціни на прання / чистку килимових покриттів в цеху.

Ціна М2 або посадкового місця варіюється від ступеня забруднення вироби. Безкоштовна доставка від 25 м2
*Ціна М2 чистки фабричного килимового виробу варіюється в залежності від ступеня забруднення і становить від 85 грн до 115 грн.
*Ціна М2 чистки вироби з шовку або віскози становить від 120 грн до 170 грн.
*Ціна М2 чистки ексклюзивного вироби ручної роботи варіюється в залежності від ступеня забруднення і становить від 170 грн м 2

Дезінфекція парою в подарунок!

При оформленні замовлення виїзної хімчистки від 350 грн дезінфекція паром в подарунок!

Досить часто інтер'єри наших квартир прикрашають килими. Вони не тільки несуть декоративну функцію, але і створюють особливий затишок в домі, а також утеплюють житлові приміщення. Історія килимів налічує кілька тисячоліть і за час їх існування з'явилася величезна кількість різновидів, які відрізняються кольорами, матеріалом, щільністю і розмірами. Звичайно, купуючи килим ми розраховуємо, що він прослужить нам довгий час. Яким би якісним не було виріб рано чи пізно ми зіткнемося з тим, що наш улюблений килим втратив свій колишній вигляд, забруднився і зносився. Між ворсинками на килимі збирається величезна кількість дрібних частинок, пилу і бруду. Якщо пісок потрапляє на килим, він псує колір і структуру вироби, що часто призводить його в повну непридатність.

Через габаритів вироби, самостійний процес чищення килима може стати справжнім випробуванням для господині.

Також, при спробах самостійно очистити килим від плям, жуйок і просто «оживити колір» господині, самі того не усвідомлюючи, використовуючи підручні хімічні засоби можуть просто виконати так звану «консервацію плями», і вирішити таку проблему важко навіть майстрам. Ось тут варто звернутися до професіоналів, така послуга, як хімчистка килимів на дому надається багатьма клінінговими компаніями, але роботу варто довірити тільки надійним фірмам з позитивними відгуками. Хімчистка килимів з виїздом на будинок - це супер-рішення. У домовлений час до вас приїде команда майстрів своєї справи і виконає все по вищому розряду, роботи на дому завжди проводять, використовуючи екологічні кошти, які абсолютно нешкідливі для людини.

Хімчистка килимів та меблів на дому виконується кількома способами, вибір яких на пряму залежить від того з якого матеріалу вони виготовлені. Клінінгова компанія «Єнот 24» рекомендує своїм клієнтам користуватися послугою: хімчистка килимових покриттів на дому, як мінімум два рази на рік, але це залежить від того де лежить килим, знову ж від матеріалу, з якого виготовлено виріб, як багато людей по ньому ходить і тому подібне.

Для того щоб хімчистка килимів та м'яких меблів на дому пройшла успішно, співробітники компанії «Єнот 24» використовують не тільки якісні засоби, професійної лінійки, для швидкого і ефективного позбавлення від бруду і плям, але також активно використовують потужне обладнання. Як показує практика, для того щоб без зайвих проблем почистити килим в домашніх умовах досить просто знайти професійну команду, яка зробить це за вас. Команда «Єнот 24» має великий досвід на ринку, наші майстри зможуть впорається навіть з найскладнішими плямами. Хімчистка килимових покриттів на дому пройде успішно, адже ми в компанії «Єнот 24» знаємо секрет, як виконати роботу якісно і швидко. По-перше, ми відповідально підходимо до вибору хімічних засобів для робіт, ми на 100% впевнені в їх ефективності та повної нешкідливості для здоров'я наших клієнтів. По-друге, ми використовуємо потужне обладнання професійної лінійки, яке володіє широким спектром функцій. Ну і головна, складова успіху, це звичайно ж люди, які працюють для вас, всі навички і знання, отримані на курсах, тренінгах, а також практичні навички, роблять наших співробітників, кращими в цьому ринковому сегменті.

 
Компанія «Єнот 24» проводить хімчистку килимів Київ

Обладнання, що використовується

Компанія «Єнот 24» використовує добре себе зарекомендувало, професійне обладнання фірми Kаrcher (Німеччина), Galaxy EDIC (США), NUMATIC.

EDIC Galaxy

Сучасний надпотужний апарат з видалення бруду з текстильних матеріалів. Дозволяє швидко і ефективно видалити найстійкіші забруднення з мінімльной залишковою вологістю при цьому максимально осушівая виріб.

EDIC Galaxy Київ
 

Karcher BDS 43/180

Karcher BDS 43/180 C Adv. Цей натирач (роторний апарат) ефективний в очищенні практично будь-яких поверхонь, завдяки ширині захоплення в 432 мм. Незважаючи на величезну потужність двигуна, рівень шуму тримається на досить низькому рівні, що становить 65 дБ.

Karcher BDS 43/180 Київ

Numatic NVDQ570

Numatic - відомий англійський бренд, за довгі роки на ринку зарекомендував себе безукорітельной репутацією.

Numatic NVDQ570 Київ

Переваги професійного обладнання?

  • Висока потужність двигуна - всмоктування бруду відбувається на високому рівні;
  • Високий ступінь розрядження повітря;
  • 2-3 турбінні апарати дозволяють отримати максимальну кількість накопичилася бруду.

Застосовувані засоби

Сhemspec Formula 90 (Формула 90)

Надпотужний, висококонцентрованим, потрійний сили чищення килимів миючий засіб для використання з truckmounts або портативних екстракторів. Забезпечує послідовну, ефективну очистку на кожну роботу. Сертифікований WoolSafe при розведенні на найвищому рівні.

Сhemspec Формула 90 Київ
 

Порошок для чищення килимів «Double Clean»

Висококонцентрований швидкорозчинний порошок застосовується в екстракторного апаратах для чищення килимів. До складу засобу входять ефективні компоненти для очищення текстильних поверхонь (чищення дуже брудних килимів). Інноваційний висококонцентрований порошок Double Clean також застосовується для додаткового посилення ефекту чищення в поєднанні з іншими розчинами.

Порошок для чищення килимів «Double Clean» Київ
footerr logo
(c) Єнот 2016
(067) 887-22-33
м. Київ
 
(067) 887-22-33
(044) 337-22-33